TVORBA WEBU BRNO

Internetové stránky | Jak pracujeme

jak-pracujeme-pri-tvorbe-webu-www-brno-levne4 fáze jak budeme s webem postupovat

Nebudeme se ptát, jak mají  Vaše nové internetové stránky vypadat, jaký obsah na něm budete mít a jak má pracovat. Zeptáme se Vás na Vaše podnikání, potřeby jaké kladete na Váš web a na jeho krátkodobé či dlouhodobé cíle.

Než se pustíme do práce, získané informace vyhodnotíme a na základě daných zjištění navrhneme, jak budeme s tvorbou nových internetových stránek postupovat.

Fáze 1: Analýza Vašeho obchodu, zákazníků a cílů internetových stránek

Aby Vaše internetové stránky 100 % podporovaly Vaše podnikání, musíme pochopit jak pracujete se zákazníky, kdo je Váš zákazník  a jak by nové internetové stránky měly správně podporovat Vaše podnikání.

tvorba internetových stárnek Brno - správná struktura www stránekFáze 2: Návrh struktury a obsahu web

Internetové stránky musí být přehledné se snadno dostupnou hlavní informací dané stránky, web navrhneme přehledně a intuitivní pro Vaše zákazníky. Váš návštěvník se musí na internetové stránce snadno orientovat.

Internetové stránky navrhneme tak, aby vzhled a obsah byly ve vzájemném souladu.

Fáze 3: Vzhled – drátěný model internetových stránek

Drátěný model www stránek je nezbytnou součástí návrhu webové prezentace před jeho grafickým zpracováním.

Pod slovem drátěný si představte náčrt stránky webu, v níž naznačíme strukturu a formu a typ obsahu na titulní stránce. Aniž byste se museli zatěžovat, co konkrétně bude na titulní stránce www stránek napsáno (jaký konkrétní obsah), budete mít jasnou představu o struktuře titulní stránky Vašeho webu.

Fáze 5: Grafický návrh webu

originalni-vzhled-pro-www-stranky-brnoUživatelé se na Vaše webové stránky nebudou chodit dívat, ale hledat informace. Grafika je proto podřízena obsahu a funkcím internetové stránky, aby vedla oko návštěvníka správným směrem a vyvolala potřebu k reakci kontaktovat Vás.

Nikdy netvoříme grafiku internetové  stránky ze šablony! Každý grafický návrh je originálním dílem, který odráží potřeby Vašeho podnikání.

Od nás dostáváte v základní ceně originální grafiku pro Vaše nové internetové stránky.

Grafika je navíc oddělena od systému a obsahu, pokud se během života webu rozhodnete grafiku vyměnit, není to problém, nebudete web stavět znovu, ale jen internetovou prezentaci Vašeho podnikání převléknete do nového kabátu.

Tvorba webu Brno | Vždy originální vzhled internetových stránek