TVORBA WEBU BRNO

Internetové stránky pro OSVČ a živnostníky

Internetové stránky pro OSVČ a živnostníky | Web, který nastartuje Vaše podnikání

web-pro-osvc-a-podnikatele-levneNabízíme kompletní webové stránky pro podnikatele vše v jednom za 1 cenu

  • moderní grafika internetových stránek, která se správně zobrazí i na mobilu a tabletu
  • snadná aktualizace obsahu webových stránek pro živnostníky
  • v ceně zakázky dostanete emaily na vlastní doméně o kapacitě 15 GB
  • školení je součástí dodávky webových stránek

Podnikatelé OSVČ | Přenechte péči o Váš web nám

Věnujte se svému podnikání a svěřte Vaše současné nebo nové internetové stránky do naší péče. O Vaše internetové stránky se postaráme od A do Z.

Postaráme se vše od grafiky, systém až po optimalizaci obsahu pro vyhledávače google a seznam. Uděláme z Vašeho webu neúnavného obchodníka na internetu.

Web Vám přivede nové zákazníky, kteří hledají Vaše služby právě teď!

Věnujte se podnikání, web nechte na nás!

web-pro-podnikateleNezdržujte se se správou Vašich internetových stránek a věnujte se plně Vašemu podnikání, na tvorbu internetových stránek a správou provozu webu jsme tu my. Postaráme se o bezproblémový chod Vašeho webu, zajistíme kvalitní a maximálně dostupný hosting (místo, kde má Váš web domov), upravíme vzhled, grafiku Vašeho webu, aby odpovídala požadavkům na moderní internetové stránky.

Postaráme se o obsah internetových stránek a podíváme na jejich stav, jak si vede v internetových vyhledávačích google a seznam a pokud Váš obsah ve vyhledávání google a seznamu “nebude právě hvězda”, provedeme optimalizaci obsahu SEO tak, aby Vaše internetová prezentace dosahovala co nejlepších pozic ve vyhledávání a budete tak na očích Vaším zákazníkům, kteří právě hledají Vaše služby nebo výrobky.