TVORBA WEBU BRNO

Obal prodává | Na webu to platí dvojnásob!

Přehledná grafika pro Vaše internetové stránky

  • responzivní vzhled šablony internetových stránek
  • přehledné členění a napojení na téma webu a Vašeho podnikání nebo činnosti
  • snadné změny grafiky i v průběhu běhu webu bez výpadku nebo uzavření webu
  • tvorba webu Brno Vám nabízí kompletní dodání grafiky pro Vaše nové i stávající www stránky (stávající na systému Wodrpress)

Tvorba webu Brno nabízí vytvoření originální grafické šablony pro Vaše internetové stránky nejen v Brně.

Máte již web na redakčním systému WordPress a chcete novou grafickou šablonu pro stávající web. Není problém. Grafickou šablonu upravenou pro dotyková zařízení nabídneme na míru Vaši požadavkům.

Atraktivní vzhled webových stránek přiláká návštěvníky

Tak jako v klasickém obchodě zákazník nakupuje a vybírá očima. Šablona, grafické provedení webových stránek proto musí být atraktivní a maximálně přehledné.

Grafika webových stránek musí již při prvním pohledu uživateli jasně sdělit, na jaký web přišel a naservírovat mu hlavní téma, myšlenku či téma, pro kterou přišel z internetového vyhledávače Google nebo Seznam.

Prvních 5 až 10 vteřin rozhoduje o tom, zda návštěvník na Vašem webu zůstane či nikoliv. Je to důležitý okamžik, který rozhodně o nákupu Vašeho budoucího zákazníka.

Tvorba webu Brno Vám nabídne a vytvoří originální grafickou šablonu pro Vaše internetové stránky, která bude přehledná a obsah bude moderně a atraktivně zabalen, aby vzbudil ve Vašich návštěvnících zájem nakoupit právě u Vás!