TVORBA WEBU BRNO

Weby Brno | Správná komunikace na sociálních sítích

Elegantní komunikace na sociálních sítí pro Vaše podnikání

S rozvojem sociálních sítí v Česku dnes jíž téměř nestačí mít kvalitní firemní internetové stránky, ale je třeba současně s nimi provozovat a spravovat firemní profily na sociálních sítích.

Z pohledu investovaného času a následného efektu se jedná především o sociální síť Facebook.

Na Facebooku je uživatel dobrovolně a často je pro uživatele internetu Facebook první volba pokud hledá nějakou informaci.

S rozvojem Facebooku v Česku tak vzrostl tlak na firmy provozovat firemní Facebookové profily spolu s klasickými internetovými stránkami.

Správná firemní komunikace na Facebooku je základ

S interaktivitou sociálních sítí a rozšířených možností komunikace se zákazníky a hlavně opačným směrem, Vaši zákazníci mohou na firemním Facebooku komunikovat s Vámi.

Je třeba si uvědomit, že firemní Facebookový profil je vlastně jen jiná forma oficiální webové prezentace Vaší společnosti nebo Vašeho produktu. A podle toho je potřeba ke komunikaci přistupovat.

Velké i malé firmy již mají zkušenosti, co vše se může stát, když se o firemní profil na sociálních sítí stará někdo, kdo ne zcela chápe, jak sociální sítě fungují. Stále se jedná o obchodní komunikaci, která je jen zabalená do moderní technologie, která se Vašim zákazníkům lépe konzumuje a mají víc prostoru a možností jak s Vámi komunikovat.

Ať už na firemním profilu na sociální síti budete s Vašim zákazníkem řešit cokoliv, vždy je třeba myslet na co, co jednou na internetu napíšete, nemáte pod kontrolou a může Vám to udělat nemalé škody, proto je třeba jednat vždy slušně a s rozvahou.

Pomůžeme Vám na Facebooku a ostatních sociálních sítí správně komunikovat a udržovat firemní profily aktuální.

Zákazník často pod vlivem emocí může nastolit formu komunikace, která s obchodní či marketingovou komunikací již má pramálo co společného, Vy jako firma si toto NIKDY NESMÍTE DOVOLIT!

Pomůžeme Vás s firemním profilem na sociálních sítích

Mějte na sociálních sítích profesionální správu! Předejdete tím nemilým zkušenostem, kdy si na firemní Facebook umístíte něco, co v konečném kontextu vyzní jinak než plánujete a ostuda je na světě.

Pomůžeme Vám správně komunikovat s Vašimi zákazníky a Facebooku a ostatních sociálních sítí. Nebudeme jednat v emocích, ale 100 % profesionálně. Zabráníme tím ostudě, jaká se dá na Facebooku často nechtěně nebo z neznalosti “vyrobit” rychleji, než si možná myslíte.

Tvorba webu Brno | Váš 100 % partner na internetu

  • dodáme kvalitní internetové stránky
  • vymyslíme a vyrobíme moderní a přehlednou grafiku pro Vaše internetové stránky
  • vybereme to správně a bezpečné řešení pro Vaše emailové schránky
  • naučíme Vás pracovat s obsahem na internetových stránkách
  • zkrotíme Vaše firemní profily na sociálních sítích

Spojte se s námi o Vy. Nabízíme 0 % ostudy a 100 % výkonu Vašich firemních profilů na sociálních sítích.